top of page

Od Vás...

od René k 23/02/2024

Dobrý den paní Stillerová, moc děkuji za terapii minulý týden, pomohla. Je to obdivuhodné......

od Ladislava k 21/12/2023

Chodili jsme se synem na psychologii, kde se jeho stav, bohužel, ještě zhoršoval.

Po absolvování několika kineziologických odbloků u paní Stillerové se stav u syna změnil k pozitivnímu chování. Syn se opět otevřel ke komunikaci s vnějším světem. Paní Stillerová pracuje velmi jemně a přátelský. 

od Aleny k 19/09/23

Dobrý večer, paní Stillerova, chtěla jsem Vám poděkovat za včerejší sezení, ktere mi nesmírně ulevilo. Dokonce jsem poprvé promluvila k miminku,že se na něj těším, což se mi do té doby nepovedlo. Dnes je mi celý den dobře a hlava je prázdná, což je neskutečně příjemný pocit po těch dnech. Jste anděl a máte neskutečnou moc v sobě, léčit a pomáhat druhým. Moc si vás vážím a děkuji. Hezký večer.

od Kláry k  13/07/2023

Děkuji za vas čas!! Moc si toho vážím . Cítím se krasne!! 🍀

od Evy k 17/04/2023

Dobrý den, paní Stillerová, moc Vám děkuji za včerejšek. Mám dnes plno energie a hlavu čistou. Vaše práce je obdivuhodná. Ještě jednou děkuji.

 

od Aleny k 18/08/2022

Dobrý den, děkuji, už mi dvě zakázky spadly do klína.

 

od Markéty k 27/06/2022

Dobry den pani Stillerova, byla jsem u vas 5.5. na sezeni a chtela jsem Vam moc, moc podekovat.Moc jste mi pomohla a odlehcila.

Moc Vam za vsechno dekuju. 

 

od Nikol k 15/06/2022

Nedávno jsem vedla rozhovor na téma EFT s jednou mojí známou a tak jsem se vrátila vzpomínkám k Vám, co jsem během tohoto procesu zažívala. Bylo to docela silné a transformační. Ledasco se za tu dobu změnilo a vnímám, že za to mohla terapie.

Děkuji.

od Renaty k 07/06/2021

Přes kineziologii jsem se začala vnímat, jak vše se vším souvisí. Zklidnila jsem se, uvolnila, začala se radovat z každodenních maličkostí,

vnímat sebe a být k sobě pozorným hráčem. Jezdíme za paní Lenkou z Brna. Renata

od Pavlíny k 21/02/2021

Leni, moc bych Ti chtěla poděkovat za všechnu Tvou pomoc a péči, kterou jsi mi věnovala. Když se podívám zpětně na dobu, než jsem k Tobě přišla, tak jsem teď úplně jiný člověk a všechny změny, které se mi udály, byly jen k lepšímu. Kolikrát mě překvapilo, že „nevinný“ zážitek má tak hluboké kořeny, které dokáží vyvolat tak silné emoce. Poprvé ve svém životě mám pocit, že vím, kdo jsem a hlavně, že mám pocit, že to jaká jsem je v pořádku.  Přeji Ti, ať i pro ostatní jsi inspirací a pomocí, tak jako pro mě. Pavla

 

 

od Ireny k 12/12/2019

Dobrý den paní Stillerová, chtěla jsem Vám napsat, že jste mi slíbila začátkem prosince jednorožce (moje interpretační zkratka) a je to tady. V práci chci dát výpověď (mám jasno) a sklízím, jak jsem skvělá. Děkuji! Za to, co a jak děláte. Zdravím a přeji pohodový prosinec se vším humbukem kolem. I.M.

 

od Ivety k 15/11/2018

Dobrý den paní Stillerová, jazyk je nedokonalý, aby vyjádřil, co všechno je spojeno s technikami, které Vy velmi citlivě provádíte. Ačkoli jsem spíše založením analytik, okolnosti mě (a díky za to!) dovedly k Vám. Přes počáteční údiv a pochybnosti (je to ono?), kdy výsledky začaly nenápadně pronikat do života, že to čáry-máry funguje (ať už to znamená cokoli), přes dojem, že k Vám musím poslat úplně všechny (protože všichni máme na čem pracovat a když to jde, proč se nemít lépe a být šťastnější a volnější a moci cokoli), až po zjištění, že tělo a svaly jsou dokonalým detektorem lži, který ví nejlépe, jak na sebe…, chci ocenit, co a jak děláte a poslat Vám velké DÍKY. Děkuji za všechno.

 

od Jana k 20/11/2017

Dobrý večer, děkuji za včerejší odblokování, výborně jsem spala. Jana

 

od Dagmar k 05/09/2017

Dobrý den,

ještě jednou Vám chci poděkovat jak jste moc krásně a jemně s Honzíkem pracovala Bylo to úžasné.

Mějte se príma, Dagmar

od Nikola k 14/01/2016

Dobrý den,
Díky paní Stillerové a EFT jsem překonala problémy s koktáním, jsem více uvolněnějším člověkem, zbavila jsem se spousty strachů, které mi bránily užívat si života a jsem nyní schopná se na sebe samou dívat v lepšm světle, což mi dělalo v minulosti potíže.
Děkuji
Nikola

od Petra k 24/01/2016

Dobrý den,
chtěla bych Vám moc poděkovat za to, že se opět dokážu dívat na život s radostí a láskou sama k sobě. Věci, které jsem doposud řešila a vnímala jako problém, již tak velkým problémem nejsou. Je jen na nás, jakým směrem se dáme a vy jste mi ten správný směr ukázala. Děkuji Vám moc.

od Gabriela k 29/12/2015

Dobrý den, Leni,
srdečně Vám děkuji za Vaši práci, vlídnost a pomoc. Moje stagnace v základních oblastech života a nezdar finanční i vztahový, se mění v radost, zájem, smích, lásku a vděčnost. Moje závislosti mizí a já se cítím velmi dobře. Díky práci s Vámi zažívám pro mě zcela nové pocity štěstí, blaha a užívám si pobytu sama se sebou, což mi přináší nádherné situace a zážitky. Jsem vděčná, že jsme se potkaly a já se můžu posouvat dál…
Vím, že máte mnoho spokojených klientů, já Vám jich přeji ještě víc! Vaše práce má obrovský smysl a hodnotu a já Vám ještě jednou za vše děkuji. A zase přijdu, když budu potřebovat překonat „nepřekonatelné“
S úctou Gábina.

od L.T. k 15/01/2015

Dobrý den, paní Stillerová,

před cca rokem a půl jsem u Vás byla na kineziologii, která mi opravdu moc pomohla. A proto se na Vás opět obracím……….L.T.

od Terka k 23/05/2014

Děkuji, rozhodující písemku jsem zvládla na jedničku.
Nervozita se nedostavila. Úžasné.

od Ondrej k 30/04/2014

Děkuji velmi paní Lence,
Začal jsem věci vidět v jiném světle, zlepšilo se mi fyzické zdraví a získal jsem zpět svou psychickou pohodu.
Ondřej

bottom of page