top of page

Impact koučing

...intuitivní vedení

se odlišuje od tradičního koučingu, který se zpravidla zaměřujeme na dosažení určitého cíle prostřednictvím motivace a inspirace, zapojením mentální logiky.

To je však obrácená cesta, kdy na jedné straně část našeho myšlení rozvíjíme, a na druhé straně část našeho potenciálu uzavíráme. Pro správné rozhodování potřebujeme zapojit kognitivní mysl, emočně stabilní, kreativně spirituální a zdravě vitální.

     Impact koučing pro nás objevuje vnitřní sílu a moudrost, pomáhá nám nastavit vnitřní vedení a vytvořit si harmonický život.  Odráží kdo jsme a jaké autentické potřeby máme. Jde  o individuální systém rozvijející všechny roviny našeho myšlení. Každý z nás má své identická přání, potřeby a  cíle, které si volí na své cestě.

 

      

Slon.jpg

       Pro dosažení svých cílů je nutné nejprve cítit, že to, co chci už mám. Ale jak, když cítíte pochybnosti o svých schopnostech a vnitřní síle? Když máte nastaven systém přesvědčení, který vás podporuje v sebe sabotáži a prokrastinaci…?  Jak, když jste se „X“ krát  přesvědčili, že se vám dařit nemá …?  Co s tím?

       Potřebujete cítit klid a upřímnou jistotu ve svém středu pro váš záměr.                                  

 

Impackt koučing.....pod mým intuitivním vedením....vám pomůže překročit svůj vlastní stín, zbavit limitujících pochybností a proboudit vnitřní sílu, která v každém z nás je a je pravou podstatou nás sebe sama.

     Je určen pro všechny, kdo rád mění nereálné v reálné.

bottom of page